Сайлентблок важеля задн. (зверху, позаду) Jaguar XF, XJ, XK 06- , S-Type 02-, виробник: SIDEM, код: 27086
- Готово до відправки
- Код: 27086
717 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля задн. (зверху/позаду) Jaguar XF/ XJ/XK 06- / S-Type 02-,
27086 SIDEM
27086 SIDEM
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 27086 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XF, XJ, XK, xf sportbrake |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴


