Сайлентблок важеля задн. (знизу, позаду) Jaguar XF, XJ, XK 06- , S-Type 02-, виробник: SIDEM, код: 27088
- Готово до відправки
- Код: 27088
1 201 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля задн. (знизу/позаду) Jaguar XF/ XJ/XK 06- / S-Type 02-,
27088 SIDEM
27088 SIDEM
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 27088 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 47.1 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XF, XJ, XK, f-pace, xf sportbrake, Range Rover Velar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴


