Сальник 45x72x15 КПП T2, T3, виробник: ELRING, код: 277.525
- Готово до відправки
- Код: 277.525
204 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 45x72x15 КПП T2/T3,
277.525 ELRING
277.525 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 277.525 |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 15 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴


