Сальник 15x24x7 валу вилки КПП LT>95, T2, виробник: ELRING, код: 279.529
- Готово до відправки
- Код: 279.529
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 15x24x7 валу вилки КПП LT>95/T2,
279.529 ELRING
279.529 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 279.529 |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Volkswagen, Audi, BMW, Seat |
| Сумісність з моделлю | 10, 100, Jetta, Passat, 80, Caddy, Polo, Lupo, Golf, Derby, Cordoba, Coupe, Scirocco, 1325, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


