Прокладка масляного радіатора Berlingo, Jumper, Jumpy 1.9-2.2 94-, виробник: AJUSA, код: 28005900
- Готово до відправки
- Код: 28005900
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка масляного радіатора Berlingo/Jumper/Jumpy 1.9-2.2 94-,
28005900 AJUSA
28005900 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 28005900 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 5.5 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Boxer, Ducato, 306, 307, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, Aria, C4, Xenon, Partner, C5, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, Grand Vitara, Ulysse, Xantia, XM, Corolla, Vitara, Scudo, Baleno, Berlingo, Xsara Picasso, 605, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴


