Сальник куліси КПП Opel Astra, Combo, Vectra 1.2-2.6 i, D, TD, TDS, DTI, CDTI, DI 88- (13x26x7), виробник: ELRING, код: 281.514
- Готово до відправки
- Код: 281.514
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник куліси КПП Opel Astra/Combo/Vectra 1.2-2.6 i/D/TD/TDS/DTI/CDTI/DI 88- (13x26x7),
281.514 ELRING
281.514 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 281.514 |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Tigra, Calibra, Corsa, Zafira, Kadett, Vectra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


