Сальник 45x74.5x12 колінвалу перед. ОМ616, 617, виробник: ELRING, код: 284.742
- Готово до відправки
- Код: 284.742
318 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 45x74.5x12 колінвалу перед. ОМ616/617,
284.742 ELRING
284.742 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 284.742 |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 74.5 мм |
| Висота | 14.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴


