Гальмівні колодки пер. Sprinter, Crafter 06- (спарка), виробник: JURID, код: 2920009560
- Готово до відправки
- Код: 2920009560
1 782 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Sprinter/Crafter 06- (спарка),
2920009560 JURID
2920009560 JURID
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 2920009560 |
| Товщина | 20.7 мм |
| Ширина | 169.3 мм |
| Висота | 73.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴


