Сальник передньої ступиці Mercedes Benz W202, 204, 208, 210, 211 93- (48x64x12, 6), виробник: ELRING, код: 293.400
- Готово до відправки
- Код: 293.400
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник передньої ступиці Mercedes Benz W202/204/208/210/211 93- (48x64x12/6),
293.400 ELRING
293.400 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 293.400 |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Висота | 12 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Crossfire, C-Class, 124, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


