Сальник 99x114x11 колінвалу задній Astra, Vectra, Zafira 2.0, 2.2 TID, DTI 00-, виробник: ELRING, код: 294.060
- Під замовлення
- Код: 294.060
Відправка з 03 травня 2026654 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 99x114x11 колінвалу задній Astra/Vectra/Zafira 2.0/2.2 TID/DTI 00-,
294.060 ELRING
294.060 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 294.060 |
| Внутрішній діаметр | 99 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴


