Прокладка головки VW Crafter, T6 2.0 TDI 15- (1.55mm), виробник: ELRING, код: 298.091
- Готово до відправки
- Код: 298.091
2 350 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки VW Crafter/T6 2.0 TDI 15- (1.55mm),
298.091 ELRING
298.091 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 298.091 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴


