Сальник клапана випуск. W124, 201 M102, 103 (1шт.), виробник: ELRING, код: 310.751
- Готово до відправки
- Код: 310.751
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана випуск. W124/201 M102/103 (1шт.),
310.751 ELRING
310.751 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 310.751 |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 17.5 мм |
| Висота | 10.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, T1, G-Class, T1/TN, SL, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴


