Сальник 40x70x12, 16 хвостовика редуктора W124, 126, 129, 140, 201, виробник: ELRING, код: 312.444
- Готово до відправки
- Код: 312.444
253 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40x70x12/16 хвостовика редуктора W124/126/129/140/201,
312.444 ELRING
312.444 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 312.444 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 16 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, /8 (W114/W115), 124, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴


