Сальник колінвалу Jumper, Ducato, Daily 04- 90x120x13.65, виробник: ELRING, код: 353.090
- Готово до відправки
- Код: 353.090
1 209 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу Jumper/Ducato/Daily 04- 90x120x13.65,
353.090 ELRING
353.090 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 353.090 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 13.7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Massif, Ducato, Jumper, Power Daily, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴


