Сальник 43x59x10 піввісі Ducato, Boxer Л., виробник: ELRING, код: 381.690
- Готово до відправки
- Код: 381.690
534 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 43x59x10 піввісі Ducato/Boxer Л.,
381.690 ELRING
381.690 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 381.690 |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | XM, Boxer, Ducato, Jumper, 605 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴


