Сайлентблок перед.важеля Audi 80 -94, Passat B2 -88, виробник: As Metal, код: 38AU0000
- Під замовлення
- Код: 38AU0000
Відправка з 02 травня 2026229 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок перед.важеля Audi 80 -94/Passat B2 -88,
38AU0000 As Metal
38AU0000 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38AU0000 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴


