Сайлентблок заднього важеля Audi A3, Octavia, Golf V, VI, Passat B6 (верх., зовніш.), виробник: As Metal, код: 38AU1221
- Готово до відправки
- Код: 38AU1221
200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля Audi A3/Octavia/Golf V/VI/Passat B6 (верх./зовніш.),
38AU1221 As Metal
38AU1221 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38AU1221 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


