Сайлентблок заднього важеля Passat 05-, Golf 04-13, Jetta 05- (спереду), виробник: As Metal, код: 38AU1235
- Готово до відправки
- Код: 38AU1235
312 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля Passat 05-/Golf 04-13/Jetta 05- (спереду),
38AU1235 As Metal
38AU1235 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38AU1235 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 63.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.25 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.2 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴


