Сайлентблок переднього важеля Touareg, Q7, Cayenne (cпереди), виробник: As Metal, код: 38AU1303
- Готово до відправки
- Код: 38AU1303
254 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Touareg/Q7/Cayenne (cпереди),
38AU1303 As Metal
38AU1303 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38AU1303 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 59.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴


