Сайлентблок задн. Cayenne, Q7, Touareg (02-18), виробник: As Metal, код: 38AU1304
- Готово до відправки
- Код: 38AU1304
267 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задн. Cayenne/Q7/Touareg (02-18),
38AU1304 As Metal
38AU1304 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38AU1304 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.4 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴


