Сайлентблок перед. важеля (нижн., перед.) BMW 5 (E60, 61) 04-10, виробник: As Metal, код: 38BM0324
- Готово до відправки
- Код: 38BM0324
575 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок перед. важеля (нижн./перед.) BMW 5 (E60/61) 04-10,
38BM0324 As Metal
38BM0324 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM0324 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.3 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴


