Сайлентблок балки задн. BMW 5 (E60, E61), 6 (E63, E64) 01-10, виробник: As Metal, код: 38BM0335
- Готово до відправки
- Код: 38BM0335
660 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки задн. BMW 5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 01-10,
38BM0335 As Metal
38BM0335 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM0335 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 94.6 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 78 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴


