Сайлентблок заднього важеля BMW 5, 6, 7 16-, виробник: As Metal, код: 38BM0364
- Готово до відправки
- Код: 38BM0364
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля BMW 5/6/7 16-,
38BM0364 As Metal
38BM0364 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM0364 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 49 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴


