Сайлентблок задньої балки BMW X5 (E53) 99-06, виробник: As Metal, код: 38BM0400
- Під замовлення
- Код: 38BM0400
Відправка з 02 травня 2026969 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої балки BMW X5 (E53) 99-06,
38BM0400 As Metal
38BM0400 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM0400 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 76.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 19.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 96 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴


