Сайлентблок переднього важеля BMW X5, X6 07- (знизу, позаду, зовнішній), виробник: As Metal, код: 38BM0420
- Готово до відправки
- Код: 38BM0420
286 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля BMW X5/X6 07- (знизу/позаду/зовнішній),
38BM0420 As Metal
38BM0420 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM0420 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 43.2 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


