Сайлентблок важеля перед. (нижн., перед.) BMW 5(F10, F11) , 6(F12, F13, F06) 09-17, виробник: As Metal, код: 38BM1002
- Готово до відправки
- Код: 38BM1002
630 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля перед. (нижн./перед.) BMW 5(F10/F11) / 6(F12/F13/F06) 09-17,
38BM1002 As Metal
38BM1002 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM1002 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.2 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


