Сайлентблок заднього важеля BMW 1, 3, X1 03-15, виробник: As Metal, код: 38BM2455
- Готово до відправки
- Код: 38BM2455
270 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля BMW 1/3/X1 03-15,
38BM2455 As Metal
38BM2455 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM2455 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 49.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


