Сайлентблок заднього важеля (всередині) BMW 1, 2, 3, 4 13-, виробник: As Metal, код: 38BM2617
- Готово до відправки
- Код: 38BM2617
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля (всередині) BMW 1/2/3/4 13-,
38BM2617 As Metal
38BM2617 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38BM2617 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.2 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


