Сайлентблок переднього важеля Ducato, Boxer 06- передній, виробник: As Metal, код: 38CT1001
- Під замовлення
- Код: 38CT1001
Відправка з 02 травня 2026298 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Ducato/Boxer 06- передній,
38CT1001 As Metal
38CT1001 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38CT1001 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 64.7 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 56.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴


