Сайлентблок ричага задн. Duster 4х4 1,5, 1,6 dCi 10-, виробник: As Metal, код: 38DC1025
- Під замовлення
- Код: 38DC1025
Відправка з 02 травня 2026187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ричага задн. Duster 4х4 1,5/1,6 dCi 10-,
38DC1025 As Metal
38DC1025 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38DC1025 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴


