Сайлентблок важеля Aveo 05- (перед., позаду), виробник: As Metal, код: 38DW1000
- Під замовлення
- Код: 38DW1000
Відправка з 02 травня 2026216 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля Aveo 05- (перед./позаду),
38DW1000 As Metal
38DW1000 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38DW1000 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴


