Сайлентблок переднього важеля Transit (V184) 00-06 (передній), виробник: As Metal, код: 38FR0101
- Готово до відправки
- Код: 38FR0101
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Transit (V184) 00-06 (передній),
38FR0101 As Metal
38FR0101 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38FR0101 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 67.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴


