Сайлентблок задньої балки Ford Fiesta 95-02, виробник: As Metal, код: 38FR0550
- Готово до відправки
- Код: 38FR0550
554 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої балки Ford Fiesta 95-02,
38FR0550 As Metal
38FR0550 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38FR0550 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 63.5 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Puma, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554 ₴


