Сайлентблок заднього поздовжнього важеля Focus 98-, Kuga 08- (спереду), виробник: As Metal, код: 38FR1700
- Готово до відправки
- Код: 38FR1700
450 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього поздовжнього важеля Focus 98-/Kuga 08- (спереду),
38FR1700 As Metal
38FR1700 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38FR1700 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 142 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.3 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


