Сайлентблок важеля перед.нижнього MB Vito 03- Пр., виробник: As Metal, код: 38MR0817
- Готово до відправки
- Код: 38MR0817
877 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля перед.нижнього MB Vito 03- Пр.,
38MR0817 As Metal
38MR0817 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38MR0817 |
| Висота | 62.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴


