Втулка переднього стабілізатора (внутр.) MB E-клас (W210) 95- (26 мм), виробник: As Metal, код: 38MR3510
- Готово до відправки
- Код: 38MR3510
210 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка переднього стабілізатора (внутр.) MB E-клас (W210) 95- (26 мм),
38MR3510 As Metal
38MR3510 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38MR3510 |
| Місце встановлення | Передня |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 65.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


