Сайлентблок переднього важеля (зад.) Mitsubishi Outlander 06-12, Lancer VIII 08-, виробник: As Metal, код: 38MT1500
- Готово до відправки
- Код: 38MT1500
281 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля (зад.) Mitsubishi Outlander 06-12/Lancer VIII 08-,
38MT1500 As Metal
38MT1500 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38MT1500 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 53.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, Outlander, ASX, 4007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴


