Сайлентблок переднього важеля (позаду) Note, Micra, Almera 12-, виробник: As Metal, код: 38NS1300
- Готово до відправки
- Код: 38NS1300
252 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля (позаду) Note/Micra/Almera 12-,
38NS1300 As Metal
38NS1300 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38NS1300 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 19.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴


