Сайлентблок задньої балки Astra, Zafira 01-15, виробник: As Metal, код: 38OP2010
- Під замовлення
- Код: 38OP2010
Відправка з 02 травня 2026652 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої балки Astra/Zafira 01-15,
38OP2010 As Metal
38OP2010 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38OP2010 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 70 мм |
| Діаметр зовнішній | 13.2 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴


