Сайлентблок заднього важеля Vectra B 1.6-2.6 95-03, виробник: As Metal, код: 38OP2058
- Готово до відправки
- Код: 38OP2058
230 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля Vectra B 1.6-2.6 95-03,
38OP2058 As Metal
38OP2058 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 38OP2058 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 89 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.3 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


