Тормозной диск задн. Cerato/Soul 09-
Fitting Position Rear Axle
Rim Hole Number 5 -Hole
Weight 4,42 kg
Brake Disc Type solid
Brake Disc Thickness 10 mm
Bolt Hole Circle O 114,3 mm
Surface Coated
Hub Diameter 182,3 mm
Height 63,8 mm
Outer Diameter 262 mm
Аналог 584112K300 KIA, BV 6084 BRECO, BBD4795 BORG & BECK, 23-1307C METELLI, 203531 NK, 313531 NK, BS-9454C OPTIMAL, 28-15 523 0005 MEYLE, 61401.00 REMSA, 61401.00 ROADHOUSE, DP-K15 JAPANPARTS, DP-K15C JAPANPARTS, 78BD5169-2 ICER, NBD1809 MJ Allen Automotive, K2024P LPR, DF1470 TRUSTING, BR-4236 KAVO PARTS, BR-4236-C KAVO PARTS, 142.1569 CAR, DI956907 Brake ENGINEERING, DSK2766 APEC, SDK6630 APEC, BD-5169 FREMAX, 3663200900 JP GROUP, 15092 V AP, 61401 00 KAWE, 800-1307C CIFAM, D61401.00 WOKING, RD01257 RAICAM, ADG043151 BLUE PRINT
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 18075 |
| Производитель | ABS |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Высота | 63.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 10 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
- Цена: 933 ₴


