Тормозной диск задн. CHEROKEE 13-
Fitting Position Rear Axle
Rim Hole Number 5 -Hole
Weight 4,5 kg
Brake Disc Type solid
Brake Disc Thickness 12 mm
Bolt Hole Circle O 110 mm
Surface Coated
Hub Diameter 147,2 mm
Height 33,4 mm
Outer Diameter 278 mm
Аналог 4779885AB CHRYSLER, 4779885AC CHRYSLER, 4779885AB JEEP, 4779885AC JEEP, 68242659AB JEEP, 8DD 355 133-721 HELLA, 24.0112-0214.1 ATE, 0 986 479 G21 BOSCH, 0 986 479 H24 BOSCH, 0 986 T15 417 BOSCH, 92326503 TEXTAR, MDC2999C MINTEX, 170117 FEBI BILSTEIN, 08.N282.11 BREMBO, DDF2674C-1-D FERODO, 33 10 0038 SWAG, BG4960C DELPHI, BG4960C-18B1 DELPHI, BV 6130 BRECO, BBD5523 BORG & BECK, BS-0018C OPTIMAL, 57-15 523 0005/PD MEYLE, DP-914 JAPANPARTS, DP-914C JAPANPARTS, 61-09-914 ASHIKA, 142.2088 CAR, DSK3419 APEC, SDK6956 APEC, 15138 V AP, 5951 PILENGA, ADA104375 BLUE PRINT, ADC2949 COMLINE, 61914 JAPKO, 61914C JAPKO
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 18877 |
| Производитель | ABS |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Высота | 33.4 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 12 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 110 мм |
- Цена: 1 493 ₴


