Радіатор охолодження MB C-Class (W205) 1.6-2.2 13-19, виробник: NISSENS, код: 627029
- Готово до відправки
- Код: 627029
6 341 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 627029 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 432 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 341 ₴


