Радіатор пічки QASHQAI II (J11, J11_) 1.2-2.0 13-, виробник: NISSENS, код: 707202
- Готово до відправки
- Код: 707202
3 748 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 707202 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 202 мм |
| Ширина ядра радіатора | 160 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 748 ₴


