Радіатор інтеркулера AUDI Q8, TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TFSI, TSI 18-, виробник: NISSENS, код: 961304
- Готово до відправки
- Код: 961304
9 240 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 961304 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Довжина ядра радіатора | 258 мм |
| Ширина ядра радіатора | 294 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q8, Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 240 ₴


