Радіатор кондиціонера LEAF Electric 10-17, виробник: VALEO, код: 822646
- Готово до відправки
- Код: 822646
6 257 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 822646 |
| Ширина ядра радіатора | 623 мм |
| Довжина ядра радіатора | 328 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 257 ₴


