Гальмівний диск зад. Cruiser 300, 80, 90, Prado, Lexus GX 01-10 3.0-4.7, виробник: BREMSI, код: CD8505V
- Готово до відправки
- Код: CD8505V
2 285 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | CD8505V |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, 4Runner, FJ Cruiser |
| Висота | 67.8 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285 ₴


