Гальмівні колодки зад. MB C, E-клас (W202, 210) (ATE), (W211) 4Matic, виробник: CHAMPION, код: 571988CH
- Готово до відправки
- Код: 571988CH
635 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | 571988CH |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Ширина | 78 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴


