Радіатор масла FABIA II, OCTAVIA II, CADDY 1.2-2.0 TDI 09-, виробник: BGA, код: CO0103
- Готово до відправки
- Код: CO0103
1 269 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BGA |
| Код запчастини | CO0103 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
| Довжина ядра радіатора | 110 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Глибина ядра радіатора | 51 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴


