Сайлентблок важеля перед. KIA Carnival 98-05 , Besta 95-00 , k2500, k2700, k2900 97-, виробник: JAPKO, код: GOJK137
- Готово до відправки
- Код: GOJK137
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | GOJK137 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | K2500, Carnival |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴


